Головна > Каталог > ВИЯВЛЕННЯ СЛІДІВ КРОВІ > BLUESTAR® > Набір для пошуку слідів крові BLUESTAR®FORENSIC

Набір для пошуку слідів крові BLUESTAR®FORENSIC

Артикул: BL-FOR-BLUEST

Виробник: BLUESTAR®

Замовити товар Ви можете в нашому Інтернет-Магазині.
Перейти в магазин

BLUESTAR® FORENSIC –це новітні реагенти, розроблені французькою лабораторією ферментативної та молекулярної інженерії для використання криміналістами під час пошуку та візуалізації слідів крові на місці злочину. В їх основі використана органічна сполука – люмінол, відома здатністю до хемілюмінесценції.

Надзвичайна чутливість реагентів BLUESTAR® FORENSIC дозволяє виявити наявність крові навіть у концентрації 1:10 000, включаючи найдрібніші сліди крові, які були змиті з використанням миючих засобів або без них.

На відміну від інших реагентів на основі люмінолу, при використанні BLUESTAR® FORENSIC не потрібно повної темряви для візуалізації слідів крові. Bluestar® Forensicне руйнує ДНК та дозволяє проводити подальші ДНК або АВО- аналізи.

Набір для пошуку слідів крові BLUESTAR® FORENSIC містить все необхідне для визначення наявності або відсутності крові на місці злочину.

Приготування робочого розчину:

  1. Відкрийте пляшку з реагентом, знявши захисне кільце.
  2. Додайте три пігулки каталізатору в пляшку.
  3. Встановіть розпилювач та міцно закрутіть його на горлечко пляшки.
  4. Візьміть пляшку між долонями та обережними круговими рухами змішайте вміст пляшки протягом 1-2 хвилин. Забороняється струшувати ємність!

Робочого розчину, об’ємом 500 мл, достатньо для обробки поверхонь, площею до 100м2. Готовий розчин має бути використаний протягом 24-х годин з моменту приготування.

Склад набору:

  1. Ємність з реагентом в герметичній упаковці (500 мл) – 1шт.
  2. Каталізатор (таблетки) – 3 шт.
  3. Дрібнодисперсний розпилювач – 1шт.