Головна > Каталог > СЛІДИ БІОЛОГІЧНОГО ПОХОДЖЕННЯ > ВИЯВЛЕННЯ СЛІДІВ БІОЛОГІЧНОГО ПОХОДЖЕННЯ > BLUESTAR®IDENTI-PSA® Імунохроматографічний тест для виявлення простат-специфічного антигену

BLUESTAR®IDENTI-PSA® Імунохроматографічний тест для виявлення простат-специфічного антигену

Артикул: BL-VD-PSA-6

Виробник: BLUESTAR®

Замовити товар Ви можете в нашому Інтернет-Магазині.
Перейти в магазин

Імунохроматографічний тест BLUESTAR® IDENTI-PSA®є якісним експрес-тестом для виявлення простат-специфічного антигену в традиційних біологічних пробах (сироватка, плазма або кров), а також в пробах сперми, зібраних за допомогою тампону з одягу або з тіла ймовірної жертви сексуального насилля. Експрес-тест простий, в порівнянні з традиційним методом ELISA,  і надійний у використанні, характеризується високою чутливістю – виявляє рівень PSA от 4 нг/мл. Експрес-тест ідеально підходить для використання в судовій медицині.

Принцип роботи

Простат-специфічний антиген (PSA) – це внутрішньоклітинний глікопротеїн (молекулярна маса 34, 000 дальтон), що продукується тільки чоловічою передміхуровою залозою та сім’яною плазмою. Цей білок використовується в судовій медицині в якості ключового маркера для виявлення доказів сексуального насильства, навіть коли вони були скоєні чоловіками, які перенесли операцію вазектомії.

Метод використовує унікальну комбінацію кон’югата моноклонального барвника та моноклональних антитіл для вибіркового, з високим ступенем чутливості, виявлення антигену PSA в пробах.

Спосіб проведення тесту:

Зразок, призначений для тестування,  помістити в пробірку-збірник з екстракційним буфером, далі суміш по краплі додати в тест-пластину. Час очікування результату – 10 хвилин.

Поява однієї лінії бордового кольору на ділянці «С» означає відсутність простат-специфічного антигену в зразку, поява двох ліній бордового кольору свідчить про наявність PSA.

Склад набору

  1. Пробірка для збору зразків (типу «пляшка»), яка вміщує 2 мл екстракційного буферу – 1 шт.
  2. Стерильний тампон на стрижні – 1 шт.
  3. Пластина для проведення тесту (тест-пластина) – 1 шт.
  4. Інструкція користувача

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *