Головна > Каталог > СЛІДИ БІОЛОГІЧНОГО ПОХОДЖЕННЯ > ВИЯВЛЕННЯ СЛІДІВ БІОЛОГІЧНОГО ПОХОДЖЕННЯ > BLUESTAR®OBTI® Імунохроматографічний тест для підтвердження присутності слідів крові людини

BLUESTAR®OBTI® Імунохроматографічний тест для підтвердження присутності слідів крові людини

Артикул: BL-HU-830

Виробник: BLUESTAR®

Замовити товар Ви можете в нашому Інтернет-Магазині.
Перейти в магазин

Імунохроматографічний тест для підтвердження присутності слідів крові людини BLUESTAR®OBTI® є ідеальним доповненням до BLUESTAR®FORENSIC, хоча може використовуватись самостійно.

Цей тест дуже простий у використанні, зазвичай вистачає 2-3 хвилин для визначення наявності слідів крові людини. Позитивний результат цього швидкого скринінг-тесту вказує на високу імовірність того, що в досліджуваному матеріалі присутні сліди крові людини. Це допомагає визначити необхідність направлення окремої проби на лабораторний аналіз для подальшого підтвердження результату, а також збереження її в якості речового доказу.

Тест виявляє цільну кров в пропорції розведення 1:2 000000. Вистачить лише 250 еритроцитів для отримання позитивного результату.

Новий вдосконалений BLUESTAR®OBTI® дозволяє краще зчитувати результати завдяки своїм червоним лініям, здатний реагувати на 0,05 мкг/мл гемоглобіну та може зберігається при температурі до 30°C.

Перехресна реактивність:

Експрес-тест не вступає в реакцію з кров’ю свині, кролика, коня, вівці, крупної рогатої худоби, домашніх тварин (кішки, собаки), домашньої птиці (кури, утки, індички), благородного оленя, морських свинок.

Позитивні результати були отримані при дослідженні зразків з кров’ю приматів (горила) і представників сімейства куньих (ласка, борсук).

З огляду на можливість псевдо позитивної реакції, позитивний результат сам по собі не є доказом присутності крові людини, але вказує на високу імовірність її присутності.

Спосіб проведення тесту:

Зразок зі слідами ймовірної крові людини помістити в пробірку-збірник з транспортною середою, далі суміш по краплі додати в тест-пластину. Час очікування результату – 2-3 хвилини.

Поява однієї лінії червоного кольору означає відсутність крові людини в зразку, поява двох ліній червоного кольору свідчить про високу ймовірність присутності крові людини і потребує проведення подальшого лабораторного дослідження зразка.

Склад набору:

  1. Пробірка для збору зразків (типу «пляшка»)– 6 шт.
  2. Пластина для проведення тесту (тест-пластина) – 6 шт.
  3. Інструкція користувача

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *