Набір багатоспектральних ліхтарів OFK- 8000 OPTIMAX

Артикул: TR-CK-OFK8000

Виробник: Spectroline

Замовити товар Ви можете в нашому Інтернет-Магазині.
Перейти в магазин

Використовується для

Виявлення біологічних рідин, прихованих відбитків пальців, прихованих плям крові, вивчення слідів укусів, ран та забоїв, волосся та волокон, плям різного походження на місті злочину або в лабораторних умовах.

До складу набору входять

Вісім змінних LED-ліхтарів, кожен з яких має свій спектр випромінювання світла (365-630nm), чорний алюмінієвий корпус, дифузор, захисні фільтри та захисні окуляри різного кольору.

Технологія

Ліхтарі випромінюють моноволнове, яскраве та інтенсивне світіння  в ультрафіолетовому, синьому, зеленому, блакитно-зелений, янтарному, фіолетовому, червоному та білому світлі.

Повна інтенсивність випромінювання світла досягається миттєво.

Електронний стабілізатор інтенсивності світлового потоку забезпечує незмінний режим світіння.

Безпека та ефективність

Використання альтернативного джерела світла забезпечує неруйнівний і безпечний метод виявлення цінних доказів на місці злочину та їх дослідження  умовах криміналістичної лабораторії.

Наявність трьох контрастний фільтрів ( жовтого, помаранчевого та червоного кольорів) дозволяє працювати з ліхтарем без захисних окулярів.

Простота використання

Ліхтар функціонує від змінної батарейки, яка забезпечує його безперервну роботу протягом 90 хвилин. В разі необхідності змінити батарейку, загоряється лампочка індикатору, вмонтованого в корпус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *