Головна > Каталог > ВИЯВЛЕННЯ ПРИХОВАНИХ СЛІДІВ РУК > ХІМІЧНІ РЕАГЕНТИ > Набір для виявлення слідів рук люмінесцентним ціанакрилатом

Набір для виявлення слідів рук люмінесцентним ціанакрилатом

Артикул: RT-LUMI-1-20

Замовити товар Ви можете в нашому Інтернет-Магазині.
Перейти в магазин

Люмісіан –ціаноакрилатна сполука, що дозволяє за допомогою одноетапного процесу виявити приховані відбитки пальців в звичайній окурювальній камері.

На поверхні, обробленій люмісіаном, приховані відбитки відразу починають флуоресціювати. При цьому поверхня не потребує додаткової обробки жодними порошками або барвниками.

Люмісіан спеціально розроблений для отримання яскравого світіння при час візуалізації прихованих відбитків та виявлення важливих деталей в оптимальних умовах з мінімальним ризиком «склеювання». Використання люмісіану дає кращі результати в порівнянні з  використанням класичних ціаноакрилатних клеїв. Допускається використання люмісіану в поєднанні з різноманітними барвниками або порошками для підсилення ефекту досліджень.

Рекомендована розробка прихованих відбитків пальців на таких поверхнях як пластик, метал, скло, адгезивні поверхні, різновиди паперу.

Люмісіан – двокомпонентний, складається з порошку та розчину. Дозування та час обробки залежить від матеріалу та кількості досліджуваних об’єктів в ціаноакрилатній камері та об’єму самої камери. Стандартна концентрація люмісіан-порошку в люмісіан-розчині становить близько 5%.

Набір LUMI-1-20, до складу якого входить 1 г люмісіан-порошку, дозволяє провести 7 циклів обробок в камері, об’ємом 650 л (0,65 м3), або 25 циклів в камері, об’ємом 170 л (0,17м3) в стандартних умовах.