Порошок Амід чорний, 100 г

Артикул: S-LV5011-100

Замовити товар Ви можете в нашому Інтернет-Магазині.
Перейти в магазин

Амід Чорний – це барвник біологічного походження, який використовується при дослідженні прихованих відбитків, що містять залишки крові. Завдяки високій чутливості до протеїнів крові, значно полегшує процес дослідження. При обробці цим порошком, сліди прихованої крові проявляються синьо-чорним кольором. Рекомендовано використовувати після усіх інших методів дактилоскопічних досліджень. Слід зауважити, що використання порошку для дослідження звичайних відбитків, не є таким же ефективним.

Порошок Амід чорний може використовуватись на різних поверхнях, пористих та непористих. При проведенні досліджень також використовується водний концентрат.

ПРИГОТУВАННЯ РОЗЧИНІВ

Основний розчин на основі 10% лимонної або оцтової кислоти

В лабораторному стакані змішати 1000 мл дистильованої води з 20 г лимонної або оцтової кислоти. Додати 2 г порошку Амід чорний та перемішувати до повного розчинення (рекомендовано користуватись магнітним змішувачем)

Приготовлений розчин може зберігатися протягом 4-6 тижнів.

Фіксуючий розчин на водній основі

В лабораторному стакані змішати 1000 мл дистильованої води з 30 г сульфосаліцилової кислоти до повного розчинення, використовуючи магнітний змішувач.

Робочий розчин на водній основі

Для приготування цього розчину помістіть 2 г порошку Амід чорній в чистий сухий лабораторний посуд, місткістю 2 л, додайте 20 г лимонної кислоти та 1000 мл дистильованої води. Змішувати за допомогою магнітного змішувача не менше 30 хвилин. Готовий робочий розчин матиме темно-синій колір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *