Головна > Каталог > ЗБЕРІГАННЯ РЕЧОВИХ ДОКАЗІВ > Сейф-пакет поліетиленовий прозорий з логотипом та шаблоном, 325 x 450 мм

Сейф-пакет поліетиленовий прозорий з логотипом та шаблоном, 325 x 450 мм

Артикул: UA-SPTL-C3

Замовити товар Ви можете в нашому Інтернет-Магазині.
Перейти в магазин

Сейф-пакети виробляються з прозорого стійкого багатошарового поліетилену, щільністю не менше 60 мкм. Матеріал пакетів забезпечує робочі характеристики пакету в діапазонах температурних режимів від -40°C до +60°C.

Клапан пакетів виготовлений з захисної індикаторної стрічки та має наскрізну індивідуальну нумерацію, яка складається з 3 (трьох) букв (латиницею) та 7 цифр, загалом 10 символів. Розкриття викликає видиму незворотну деформацію захисної індикаторної стрічки, прояв напису, відшарування шматочків полімерної плівки та порушення геометричних форм пакета – тобто остаточно унеможливлює його повторне використання або непомітну підміну його вмісту.

Посилені зварні бокові шви збільшують захист від можливого розкриття пакета по шву. Мікродрук уздовж швів пакета забезпечує неможливість розрізання пакета вздовж шва і подальшого його запаювання з маскуванням слідів.

На зовнішній стороні пакету наноситься індивідуальний логотип підрозділу (служби, відділу) та шаблон зі спеціальним матовим шаром для нанесення написів, кульковою ручкою.

Розмір сейф-пакету 325 x 450 мм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *