Спрей DFO, 100 мл

Артикул: S-DFS300

Замовити товар Ви можете в нашому Інтернет-Магазині.
Перейти в магазин

Діазафлуорен (DFO) є аналогом нінгідрину і використовується для пошуку та візуалізації прихованих відбитків пальців на пористих поверхнях. Ця речовина має властивості флуорохромів і стає особливо корисною при роботі на багатобарвних поверхнях, де фон може стати перешкодою для подальшого фотографування.

DFO вступає в реакцію з амінокислотами, що містяться в слідах відбитка пальця. Відбитки, оброблені DFO,  придатні до подальших аналізів з використанням нінгідрину, нітрату срібла або фізичного проявника.

Ефективність використання DFO в 2,5 рази перевищує ефективність використання нінгідрину при  пошуку прихованих відбитків.

DFO також ефективний для виявлення прихованих слідів крові. При прояві таких ​​слідів, DFO забарвлює їх в світлі (рожеві) тони. При використанні ультрафіолетового освітлення, BLUEMAXX ™ та інших альтернативних джерел світла може бути викликана DFO-флуоресценція.

DFO розливається в пляшки з пульверизатором, які містять 100 мл підготовленого реактиву, що забезпечує його дозовану витрату і скорочує втрати.