Головна > Підтримка > СТАТТІ > Участь у Міжнародній виставці і конференції GPEC 2022

Участь у Міжнародній виставці і конференції GPEC 2022

2022 рік став роком нового виклику для усієї світової спільноти: військова агресія російської федерації  проти України змусила по-новому оцінити роль сучасної архітектури безпеки не тільки на Євразійському континенті, але й в усьому світі.

Життя в нових умовах ставить перед державами світу, державними органами та установами, суспільними організаціями та підприємствами нові завдання у сфері цивільного та громадського захисту, цифрової безпеки, захисту кордонів тощо. Знати проблеми, тенденції та можливості, мати майданчик, на якому можна було б ініціювати діалог, провести обговорення з усіма зацікавленими сторонами, сьогодні стає важливим як ніколи.

Традиційно, такою платформою стала 12-та Міжнародна виставка та конференція з питань внутрішньої безпеки та правоохоронної діяльності GPEC 2022, яка відбулася у Франкфурті-на-Майні, Німеччина, з 31 травня по 2 червня 2022 року.

Міжнародна виставка GPEC – це найбільша в Європі спеціалізована виставка, яка проводиться під патронатом Федерального міністра внутрішніх справ Німеччини та охоплює всі сфери, пов’язані з діяльністю правоохоронних органів, органів громадського правопорядку та внутрішньої безпеки.

Цьогоріч, GPEC об’єднала понад 500 експонентів з 31 країни, серед яких вперше в історії проведення виставки, всупереч складній та небезпечній ситуації в нашій країні, охопленій війною, та попри всі організаційні складнощі, була представлена й Україна.

Науково-виробнича компанія «ЕКСПЕРТ» – перша українська компанія, яка спеціалізується на розробках та постачанні криміналістичного обладнання, презентувала власну продукцію на міжнародній виставці такого формату. Освітлювальне обладнання, обладнання для проведення дактилоскопічних та балістичних експертиз отримало схвальні відгуки як серед  колег-виробників, так і серед відвідувачів-спеціалістів галузі.

Пріоритетними питаннями для обговорення стали питання щодо розвитку співпраці з передовими виробниками техніки для проведення експертиз, розробниками програмного забезпечення, виробниками  витратних матеріалів та обмін передовим досвідом.

Учасники та відвідувачі виявили неабияке зацікавлення нашою продукцією, а також висловлювали підтримку нам та нашій державі, пишаючись стійкістю та звитягою наших воїнів та правоохоронців.

Участь у виставці дала змогу окреслити перспективні напрями розвитку, налагодити дружні зв’язки з бізнес-партнерами та долучитись до європейської спільноти виробників, чия продукція використовується задля забезпечення правопорядку.